agencja pracy tymczasowej Warszawa

Nasza agencja pracy tymczasowej zajmuje się szukaniem pracowników dla firm w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej. Kandydaci do pracy z Ukrainy mogą zostawiać u nas swoje namiary, a my organizujemy zatrudnienie i zajmujemy się wszystkimi formalnościami.

Czy jest agencja pracy tymczasowej i jak działa?

Agencja pracy tymczasowej JDM Recruitment jest biurem, które zajmuje się szukaniem pracy tymczasowej dla kandydatów z Ukrainy i nie tylko. Mamy biuro w Warszawie, ponieważ jest to największe i jedno z najbardziej rozwiniętych miast w Polsce – to tutaj są największe perspektywy na zatrudnienie, również w pracach tymczasowych. Otworzyliśmy tutaj biuro, ponieważ doskonale wiemy również, że większość migrantów wybiera jako swój cel podróży największe miasta w kraju, właśnie takie jak Warszawa. Dzięki temu, że mamy tutaj siedzibę, kandydat do pracy od razu może się z nami spotkać i dostać zatrudnienie.

JDM Recruitment jest agencją pracy tymczasowej w Warszawie, która współpracuje z największymi pracodawcami w regionie.

agencja pracy dla Ukraińców w Warszawie

Agencja pracy dla Ukraińców działa podobnie do tradycyjnych agencji pracy. Są jednak drobne różnice. JDM Recruitment, jako agencja pracy tymczasowej jest wyspecjalizowana w pomocy i obsłudze obywatelom Ukrainy. Większość naszej kadry to właśnie Ukraińcy. Z życzliwością i chęcią pomocy podchodzimy do naszych rodaków, oferując im jak najlepsze warunki zatrudnienia. Dbamy o to, aby wynagrodzenie było wypłacane na czas, a warunki zatrudnienia zgodne z prawem. Pomagamy również w organizowaniu miejsca zamieszkania, kursów językowych, potrzebnych dokumentów.

W odróżnieniu od tradycyjnych agencji pracy, Nasza agencja pracy dla Ukraińców w Warszawie jest nastawiona na realna pomoc naszym rodakom, którzy szukają w Polsce pracy i mieszkania. Nasza agencja pracy dla Ukraińców w Warszawie zawsze jest gotowa do pomocy!

agencja pośrednictwa pracy tymczasowej dla ukraińców w Polsce I za granica

JDM Recruitment to agencja pośrednictwa pracy tymczasowej dla Ukraińców w Polsce, która jest przychylna obywatelom Ukrainy. Oferujemy pełne wsparcie i pomoc, a w naszym biurze w Warszawie pracują doświadczeni i pomocni konsultacji oraz rekruterzy z Ukrainy.

Nie jesteśmy zwykłą agencją pośrednictwa pracy tymczasowej dla Ukraińców, lecz jesteśmy bezpośrednim pracodawcą. Naszych pracowników wypożyczamy jedynie innym firmom, co jest z korzyścią dla naszych klientów. Zalet jest wiele – jeśli nie spodoba Ci się praca lub pracodawca Cię zwolni, zawsze możesz dostać od nas inną propozycję pracy.

Dla obywateli Ukrainy, którzy mają problem z zatrudnieniem na godziwych warunkach w swoim kraju powstały specjalne biura, takie jak nasze. Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej dla Ukraińców za granicą, które wspierają swoich rodaków w dążeniu do celu.

Zazwyczaj proces zdobycia pracy za granicą jest bardzo trudny. Ukraińcy muszą posiadać wykształcenie, doświadczenie zawodowe i bardzo dobrze znać język (certyfikat A1) oraz inny język obcy, zazwyczaj niemiecki lub angielski. Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej dla Ukraińców za granicą JDM Recruitment pomoże zdobyć zatrudnienie o wiele szybciej.

Nasze biuro

Sieci społeczne