Biura pośrednictwa pracy za granicą Warszawa

Coraz częściej mówi się o nieuczciwych pośrednikach pracy, którzy wykorzystują naiwność i chęci zarobku obcokrajowców. Można tego uniknąć. Jak? Warto zdecydować się na usługi sprawdzonego biura pośrednictwa pracy za granicą w Warszawie - JDM Recruitment.

Jak prawidłowo wybrać najlepsze biuro pośrednictwa pracy – na co zwrócić największą uwagę?

Obcokrajowcy coraz częściej padają ofiarą nieuczciwych agencji pośrednictwa pracy. Żeby tego uniknąć, należy zrobić dobre rozeznanie i poszukać informacji na temat biura. Ważny jest na przykład okres, w którym pośrednik działał na rynku. Dla przykładu – nasze biura pośrednictwa pracy za granicą w Warszawie działają już od 19 lat. Czym dłuższa historia firmy, tym większą masz pewność, że nie zostaniesz oszukany.

Dobra agencja pośrednictwa pracy posiada swoje biura w różnych krajach. To może świadczyć o tym, że firma się rozwija i zawsze będzie z nią kontakt. JDM Recruitment posiada pięć biur, w tym na Ukrainie, Białorusi, Polsce, Hiszpanii i Anglii. W planach jest otworzenie kolejnych.

Biuro pośrednictwa pracy musi dać Ci gwarancję legalnego zatrudnienia. Zwróć uwagę na korzyści, które płyną z umowy. JDM Recruitment oferuje stabilne zatrudnienie w Polsce, umowę, pewne wynagrodzenie, pomoc i kursy językowe. Ważne jest to, aby wszystkie korzyści były zagwarantowane na piśmie!


 

Legalna praca za granicą czy na czarno? Co wybrać?

Legalna praca za granicą nie jest dzisiaj czymś nadzwyczajnym. Oferuje ją wiele agencji, w tym JDM Recruitment. Pracując legalnie masz wiele korzyści, a w tym pewne wynagrodzenie, ubezpieczenie, ochronę prawną i pomoc biura, które znajdzie zakwaterowanie oraz kursy językowe. Korzystając z legalnych ofert pracy nie musisz się niczym przejmować. Dodatkowo po przepracowanych kilku latach możesz sprowadzić do kraju swoją rodzinę i starać się o obywatelstwo.

Wszystko to znika, kiedy pracujesz nielegalnie. Jesteś też narażony na nieprzyjemności ze strony pracodawcy, możliwość oszustwa, a nawet kary od policji, w tym deportację do kraju. Legalna praca za granicą jest zdecydowanie bardziej opłacalna.


 

Legalna praca za granicą bez znajomości języka? Czy to jest możliwe?

Czy zastanawiałeś się na tym, aby wyjechać z kraju i podjąć pracę za granicą bez znajomości języka? Czy jest to w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak! JDM Recruitment posiada w swojej ofercie dużo wakatów dla pracowników z Ukrainy bez znajomości języka obcego. To legalna praca dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Bez znajomości języka obcego możesz znaleźć różne zajęcie. Często poszukiwani są pracownicy fizyczni i produkcyjni. Jednak nie tylko oni nie muszą znać języka. Bez tego poradzą sobie również kierowcy czy pracownicy firmy sprzątającej.


 

Legalna praca za granicą – oferty JDM Recruitment

Chcesz podjąć legalne zatrudnienie w krajach należących do Unii Europejskiej? Zobacz ofertę JDM Recruitment. Od lat działamy w całej Europie i stale się rozwijamy. W swojej ofercie mamy wiele wakatów dla różnych pracowników, nawet bez znajomości języka obecnego, doświadczenia czy wykształcenia. Poznaj nasza ofertę i szukaj legalnej pracy w Polsce!


 

Szukasz legalnej pracy za granicą?

Szukasz biura pośrednictwa pracy w Warszawie?

Nasze biuro

Sieci społeczne