Specjalista ds. Rekrutacji

Warszawa, Rzeszów
1080008150

Firma JDM Group Sp. z o.o. z powodzeniem działa na rynku świadcząc usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz agencji pracy tymczasowej. Świadcząc usługi dla rynku pracy, działamy z myślą o ludziach, dla których i z którymi pracujemy – również o nas samych. Budujemy relacje, wychodząc naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom wszystkich naszych partnerów. Dbamy o ich potrzeby i poczucie bezpieczeństwa. Poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie, by dzielić się nimi w sposób odpowiedzialny.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji.

Obowiązki:

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacji,
  • Tworzenie i wdrażanie standardów rekrutacji,
  • Zarządzanie materiałami rekrutacyjnymi,
  • Analizowanie rynku pod kątem potencjalnych kandydatów,
  • Ciągłe udoskonalanie i rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych,
  • Wsparcie HR Business Partnera w realizacji procesów/projektów HR.

Wymagania:

  • Kreatywność i niekonwencjonalne spojrzenie na zagadnienia rekrutacji, znajomość nowoczesnych narzędzi i trendów,
  • Samodzielność i  odpowiedzialność za realizowane zadania,
  • Koniecznym warunkiem jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Zdolność do prowadzenia kilku projektów rekrutacyjnych jednocześnie
  • Pozytywne nastawienie i elastyczność w działaniu
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na cały etat
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja,
  • Dynamiczne środowisko pracy i ciekawe, innowacyjne projekty,
  • Nieformalna, przyjazna atmosfera współpracy,
  • Dofinansowanie do benefitów sportowych  oraz możliwość objęcia prywatną opieką medyczną,
  • Szkolenia wewnętrze,
  • Możliwość rozwoju oraz awansowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JDM Recruitment Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Osób zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na ahor@jdm-recruitment.eu

rekruter min 700x350 - Specjalista ds. Rekrutacji

JDM Recruitment – best idea for your job 🙂