SWPS warszawa min min - JDM Recruitment rozpoczyna współpracę z SWPS w Warszawie!

Informujemy, że JDM Recruitment nawiązało współpracę z kolejną uczelnią – SWPS w Warszawie. Współpraca pozwoli nam zajmować się rekrutacją studentów na poszczególne kierunki uczelni! Zapraszamy również do współpracy inne wyższe szkoły i uniwersytety, którym brakuje uczniów na poszczególnych kierunkach.

 

JDM Recruitment pomaga polskim uczelniom

W 2017 roku wiele polskich uczelni niepublicznych straciła prawo do prowadzenia swojej działalności lub została postawiona w stan likwidacji, co poskutkowało brakiem studentów, a tym samym zamykaniem niektórych kierunków.

Nawiązaliśmy już współpracę z Uniwersytetem Łazarskiego w Warszawie, teraz do tego grona dołączyła SWPS w Warszawie – jeden z pierwszych prywatnych uniwersytetów w Polsce. Jako firma zajmująca się rekrutacją, tym razem pomagamy rekrutować studentów, głównie z Indii, gdzie dostęp do edukacji jest drogi i bardzo ograniczony.

 

Dlaczego warto studiować na SWPS w Warszawie?

SWPS w Warszawie jest jednym z pierwszych prywatnych uniwersytetów w Polsce. Studenci mają do wyboru wiele ciekawych ścieżek rozwoju, które umożliwiają zdobycie specjalistycznej wiedzy i unikatowych kompetencji. Warto dodać, że uczelnia zdobyła prawie 8,6 mln zł na rozwój praktycznych kompetencji zawodowych i umożliwia kształcenie na poziomie licencjackim, magisterskim, podyplomowym i doktoranckim. Program nauczania dostosowany jest do uczniów, co daje większe szanse na zdobycie praktycznych umiejętności i przydatnej wiedzy. SWPS posiada 5 kampusów, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie i Katowicach. Dodatkowo czynnie współpracuje w wieloma zagranicznymi szkołami. Kadra dydaktyczna to prawie 1000 uznanych wykładowców, z których znaczną część stanowią doświadczeni praktycy.

To ogromna szansa dla wielu studentów, głównie z krajów gorzej rozwiniętych, takich jak Indie, w których zdobycie wyższego wykształcenia jest niemal niemożliwe.

 

JDM Recruitment nawiązała współpracę z SWPS w Warszawie i zaprasza również pozostałe uczelnie w Polsce. Wspólnie możemy zdziałać więcej i dać potrzebującym, zdolnym ludziom większą szansę na lepszą przyszłość.

Nasze biuro

Sieci społeczne