lvov nowe biuro

JDM Ukraine otwiera nową siedzibę we Lwowie

JDM Recruitment i rodzima spółka, czyli JDM Ukraine otwiera nową siedzibę na Ukrainie. Obecnie biuro działa we Lwowie, w którym prowadzone są już pierwsze rekrutacje. Zachęcamy do współpracy!

 

Biuro JDM Ukraine już działa!

Nasze biuro we Lwowie rozpoczęło pierwsze rekrutacje. Zapraszamy więc pracodawców i pracowników, którzy chcieliby rozpocząć z nami współpracę. Obecnie zatrudniamy tam jednego rekrutera, jednak jesteśmy firma, która szybko się rozwija i niebawem planujemy dalszą ekspansję oraz zatrudnienia. To też dobra wiadomość dla mieszkańców Ukrainy, którzy teraz mogą się spotkać z nami bliżej miejsca swojego zamieszkania.

 

JDM Recruitment się rozwija i poszukuje nowych rekrutrów

W naszej nowej filii we Lwowie pracuje już jeden rekruter. Jeśli chcesz do niego dołączyć, mamy dla Ciebie świetną informację. Nasza firma się rozwija i być może poszukujemy właśnie Ciebie? Jesteś już profesjonalnym rekruterem? A może chciałbyś nim być? Chciałbyś pracować z ludźmi, którzy pomagają innym w znalezieniu stałego i dobrze płatnego zatrudnienia? Chciałbyś pomóc swoim rodakom na Ukrainie? Jeśli jesteś zainteresowany branżą HR to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Pracuj razem z JDM Recruitment.

Jesteśmy jedną z wiodących agencji zatrudnienia na Ukrainie. Specjalizujemy się w outsourcingu pracowników z krajów Europy Wschodniej pracodawcom w Europie Zachodniej, w tym głównie w Polsce. Oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania, organizację wizy oraz wsparcie.

Kandydatom na rekrutrów w naszej firmie oferujemy dobre warunki finansowe, możliwość pracy w rozwijającej się firmie, przyjazną atmosferę pracy oraz umowę.

 Zainteresowany naszą ofertą? Prosimy o kontakt z oficjalnym przedstawicielem JDM Recruitment we Lwowie – +38 0974879951 (Chrystyna Chazo).