olivki min 1 775x517 - Nie lubisz polskich lub ukraińskim mrozów? Pracuj w słonecznej Hiszpanii!

Jeśli masz dość śniegu, mrozów i niskich temperatur, a chciałbyś zamieszkać i pracować w kraju, w którym zawsze jest ciepło i świeci słońce, mamy dla Ciebie doskonałe wieści! JDM Recruitment nawiązało współpracę z hiszpańskimi pracodawcami i zaczyna rekrutację na tamtejszy rynek pracy.

Dlaczego warto pracować w Hiszpanii?

Hiszpania to piękny i malowniczy, a przede wszystkim ciepły kraj, w którym nie ma mrozów i niskich temperatur. To niemal tropikalne i egzotyczne warunki dla mieszkańców Europy Zachodniej. Dodatkowo hiszpańskie firmy oferują dobre warunki pracy i wysokie wynagrodzenie – minimalne wynagrodzenie w 2018 roku wynosiło około 855 euro, a często zarabia się o wiele więcej. Dodatkowo, wbrew pozorom, Hiszpania nie jest wcale drogim krajem do życia – tutejsze ceny nie różnią się znacznie od cen w Polsce.

Co możemy Ci zaoferować?

Podejmij pracę w Hiszpanii już teraz. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Przygoda czeka właśnie na Ciebie! Oferujemy stabilną pracę z wieloma bonusami, a w tym z darmowym zakwaterowaniem, dojazdem (również z biletem w dwie strony do samej Hiszpanii!).

Praca, o którą możesz się ubiegać polega głównie na zbiorach owoców i warzyw, w tym oliwek lub cebuli. To 5-dniowy model zatrudnienia, w którym weekend jest wolny – naszym pracownikom oddajemy do dyspozycji służbowy samochód, który ułatwi im zwiedzanie okolicy Ciudad Real, gdzie temperatura nie spada poniżej 15 stopni.

To nie jest praca na akord! Wynagrodzenie wynosi 5 euro za godzinę, a do wyrobienia jest nawet 200 godzin w miesiącu. Daje to około 1000 euro zysku. Do tego mieszkanie, ubezpieczanie UE, dojazdy i samochód masz całkowicie za darmo!

Comments are closed.

Nasze biuro

Sieci społeczne