formalnosci min - Nie przejmuj się formalnościami STAFF SELECTION wszystko załatwi

Staff Selection i JDM Recruitment zrobią wszystko za Ciebie!

JDM Recruitment zawsze stara się pomagać swoim pracownikom. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przyjazd do nowego kraju i podjęcie w nim zatrudnienia może być stresujące. Właśnie dlatego, razem z zaprzyjaźnioną firmą Staff Selection, oferujemy swoją pomoc w organizowaniu dokumentów.

 

Nie martw się o formalności – zrobimy to za Ciebie

Pracując w JDM Recruitment dostajesz do dyspozycji profesjonalną pomoc i swojego indywidualnego opiekuna. Pomagamy w zorganizowaniu kursów językowych, zatrudnienia i mieszkania w jednym z krajów europejskich, które należą do UE. Pomagamy też w wyrobieniu niezbędnych dokumentów. Co to oznacza? Zajmiemy się wszystkimi rozliczeniami i organizacją numeru PESEL, który jest bardzo pomocy przy podjęciu legalnego zatrudnienia w Polsce oraz ułatwia codzienne życie, od spraw bankowych, po zakup karty telefonicznej.

Naszą pomoc w tym zakresie realizujemy poprzez zaprzyjaźnioną firmę Staff Selection (rodzima spółka JDM Recruitment), która pomoże w zameldowaniu, wyrobieniu PESEL i rozliczeniu podatków.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasze usługi i pomoc świadczymy głównie migrantom, którzy nie znają przepisów, języka lub nie mają na to czasu. Doskonale wiemy o tym, że rozpoczęcie pracy w nowym miejscu – tym bardziej kiedy jest to nowe, obecne państwo, jest stresujące i może sprawić  wiele trudności.

Przepisy prawne i sprawy urzędowy bywają bardzo skomplikowane. Zorganizowanie wszystkie samodzielnie, przy minimalnej znajomości języka jest bardzo trudne i często może przynieść więcej szkody niż pożytku. Najbardziej kłopotliwe mogą okazać się rozliczenia podatkowe – system płatności w Polsce sprawia kłopoty nawet obywatelom. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką doświadczoną firmę, która świadczy profesjonalną pomoc.

 

Nie bój się pracy za granicą! Przed Tobą udana przyszłość i wiele perspektyw. Formalności zostaw Staff Selection – spółce córce JDM Recruitment.