JDM

JUST DOING MORE

Recruitment

Jeśli poszukujesz pracy, chcesz zmienić zakres działalności, zdobyć nowe doświadczenia i przyjaciół - skontaktuj się z JDM Recruitment. Już dziś dajemy realną szansę na znalezienie pracy w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Oferujemy najlepsze opcje tymczasowego lub stałego zatrudnienia.

Znajdź pracę z JDM Recruitment już dziś!

  • 6750 osób zatrudnionych w ubiegłym roku

  • 2800 osób otrzymało nowy zawód

  • 75 pracodawców pracuje z nami

  • 19 lat sukcesów na rynku pracy

  • 5 biur na Ukrainie, Białorusi, Polsce, Hiszpanii, Anglii

person3 - O firmie

JDM Recruitment to dziś stale rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy, która posiada 5 biur w Europie, w tym na Ukrainie i Białorusi, w Polsce, Hiszpanii oraz Anglii. Szukasz pracy w dowolnym kraju Europy, w tym w Polsce? Chcesz poprawić swoją sytuację życiową lub zdobywać doświadczenie w nowych zakątkach świata? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz u nas zarówno dobrych pracowników, zatrudnianych na korzystnych zasadach, ale również zatrudnienie – stałe lub sezonowe. Poznaj nas i naszą historię!

JDM Recruitment zajmuje się kompleksową obsługą klientów oraz kontrolą warunków zawartych w umowie z pracodawcami. Działamy sprawnie i skutecznie. Tylko w ubiegłym roku (2017) zatrudnialiśmy 6750 osób. 2800 pracowników nauczyło się nowego zawodu! Pomogliśmy tym samym setkom firm i przedsiębiorstw, które potrzebowały uzupełnienia braków kadrowych.

Zawsze staramy się znaleźć idealny kompromis i połączyć oczekiwania pracodawców z celami i samopoczuciem pracowników. Działamy w pełni legalnie i zatrudniamy w Polsce, na Ukrainie i na terenie innych krajów należących do Unii Europejskiej.

img 08 500x350 - O firmie

half image 500x450 - O firmie

Historia JDM Recruitment

JDM Recruitment działa na rynku od ponad 19 lat (1999 rok). Zaczynaliśmy jako JD Mercury. Wtedy nasza firma zajmowała się turystyką i rekreacją. Szybko się rozwijaliśmy i w 2004 roku powstało przedsiębiorstwo międzynarodowe – JD Mercury Europe, które zajmowało się outsourcingiem pracowników. W ten sposób zaczęliśmy działania na rynkach pracy. Pragnęliśmy działać jako firma międzynarodowa, która pomaga w zatrudnieniu w całej Europie. Udało nam się to w 2007 roku, kiedy uruchomiliśmy proces wyrabiania oświadczeń umożliwiających pracę cudzoziemców z Ukrainy oraz Białorusi. W tym samym roku weszliśmy na polski rynek budowalny.

Kolejne lata to dalsze sukcesy. 2010 rok był rokiem dalszego rozkwitu. Przyjmowaliśmy coraz więcej zamówień z sektora budowalnego i produkcyjnego. Szybko stało się jasne, że nie ma innej drogi niż rozwój. W wyniku naszej ekspansji w stronę zachodniej Europy powstały osobne spółki – JDM Poland oraz JDM EUROPE w Wielkiej Brytanii. Niedługo później, bo w listopadzie 2016 roku powstała spółka JDM Recruitment, która zajmowała się rekrutacją pracowników dla JDM Poland oraz JD Mercury. Z czasem zwiększyła się liczba rekrutrów, rozszerzyliśmy działalność i otworzyliśmy się dla klientów z zewnątrz, oferując pomoc w rekrutacji i outsourcing pracowników.

Wszystkie nasze wcześniej założone spółki działają nadal i są powiązane, a podmiotem nadrzędnym stał się JDM Group.

service 01 500x350 - O firmie

Poznaj zespół JDM Recruitment

wielojezyczny zespol min 550x400 - O firmie

Zespół JDM Recruitment to doświadczeni profesjonaliści z wielu krajów świata. To nie tylko doskonali rekrutrzy, wyspecjalizowani w procedurach kadrowo-płacowych. Nasza firma obsługuje jeszcze klientów w szerokim zakresie socjalnym oraz formalnym, czyli zgodnie z prawem pracy danego kraju.

Jesteśmy w stanie zrekrutować pracownika bez pośrednictwa innych agencji. Każdy wakat dopasowujemy do kandydata zgodnie z jego kwalifikacjami. Przekłada się to na niższe koszty zatrudnienia i lepsze efekty oraz zadowolenie pracownika.

Nasz międzynarodowy zespół mówi wieloma językami, dlatego z łatwością możemy się porozumiewać zarówno z pracodawcami, jak i z pracownikami, bez względu na kraj pochodzenia.