Studia w Polsce dla cudzoziemców

Ważnym kierunkiem działalności firmy są usługi edukacyjne. Uzyskanie obszernej wiedzy, potwierdzonej europejskimi dyplomami, jest atrakcyjne dla ukraińskich studentów. Polski system edukacji jest dwustopniowy, można uzyskać stopień licencjata lub inżyniera po co najmniej sześciu semestrach i magistra (starszego inżyniera lub równoważnego tytułu) po czterech semestrach.

Studia w Polsce są prowadzone zgodnie z tradycjami europejskiej edukacji. Wykwalifikowani nauczyciele, wolny dostęp do potrzebnych materiałów (zarówno w wersji papierowej i elektronicznej), dobre warunki zakwaterowania – oto niektóre zalety polskiego systemu edukacji. Ponadto, studia w Polsce dają możliwość zatrudnienia w krajach UE.


img 12 500x200 - Studia w Polsce dla Ukraińców

43 polskie uczelnie (41 z nich państwowe) zapraszają młodzież z różnych krajów. Wymagana jest znajomość języka polskiego, ale istnieje również możliwość uczęszczania na kursy w języku angielskim, niemieckim i wielu innych. W razie potrzeby przed rozpoczęciem zajęć można uzyskać odpowiedni certyfikat.


JDM Ukraine oferuje pomoc w aplikowaniu na studia, zakwaterowaniu oraz innych usługach związanych z pobytem w kraju. Lista kierunków posiada wiele możliwości np. kierunki ekonomiczne (gospodarka, zarządzanie), społeczne (prawo, stosunki międzynarodowe), a także informatyczne, turystyczne, hotelarskie, media, projektowanie itp.

service 02 500x200 - Studia w Polsce dla Ukraińców

img 02 500x200 - Studia w Polsce dla Ukraińców

Cena kursów językowych wynosi około 50 USD/tydzień, a koszt studiów - 600-1500 USD za semestr lub 1200-2000 USD za semestr (w zależności od specjalizacji i organizacji) Dokumenty trzeba przekazać wcześnie, potrzebny jest tylko certyfikat (lub dyplom, jeśli chodzi o studia magisterskie). Zajęcia rozpoczynają się w październiku, ale istnieje możliwość rozpoczęcia studiów w lutym. Ponadto wiele uczelni pozwala na przeniesienie studentów z Ukrainy.

Nasze biuro

Sieci społeczne