Mozemy pomoc

JDM Recruitment  dokłada wszelkich starań do tego, aby ułatwić życie naszym klientom – pracownikom i ich rodzinom, którzy szukają pracy poza granicami swojego kraju. Rozumiemy ich potrzeby i oferujemy wszelką pomoc. Jedna z firm należąca do naszej grupy chętnie pomoże w sprawie legalizacji dokumentów – również dla rodzin pracowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do kontaktu.

 

W czym możemy pomóc?

Jedna ze spółek córek JDM Recruitment – Staff Selection, z chęcią pomoże naszym klientom, czyli przyszłym pracownikom wraz z ich rodzinami, którzy starają się o pobyt w miejscu pracy oraz o pozwalania. Staff Selection udziela pomocy w wyrabianiu wszelkich niezbędnych dokumentów, takich jak:

  • karta pobytu,
  • PESEL,
  • prawo jazdy,
  • oraz innych niezbędnych dokumentów potrzebnych do legalnego przebywania na terytorium Polski.

Oznacza to, że nasi klienci nie muszą robić tego samodzielnie! Wszystkimi formalnościami zajmujemy się my i nie pobieramy za to dodatkowych opłat.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Legalizacja dokumentów jest to uwierzytelnienie podpisów oraz pieczęci urzędowych notariuszy, sędziów, urzędników na dokumentach sądowych i notarialnych przeznaczonych do użytku zagranicznego. To proces, który jest potrzebny do legalnego pobytu oraz pracy, nie tylko na terytorium Polski.

Nam można zaufać. JDM Recruitment od wielu lat prowadzi rekrutacje na terenie Europy i z chęcią pomaga swoim klientom – przyszłym pracownikom z Ukrainy i nie tylko, którzy pragną pracować w krajach należących do Unii Europejskiej. Aby jeszcze sprawniej pomagać naszym klientom, korzystamy z usług zaprzyjaźnionej firmy Staff Selection, w której pracują wyspecjalizowani pracownicy i konsultanci, którzy rozwiążą każdy problem i rozwieją wszelkie wątpliwości, związane z pobytem w Polsce. Dział kadr zajmie się z kolei przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów, niezależnie czy nasi klienci decydują się na pobyt stały, czy tymczasowy.

JDM Recruitment  i Staff Selection zajmą się przygotowaniem wszelskiej dokumentacji, która umożliwi pracę i pobyt w obcym kraju, nawet całej rodzinie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.