Praca dla Ukraińców w Polsce – legalne oferty bez pośredników

JDM Recruitment jest agencją pośrednictwa pracy w Warszawie, które oferuje Ukraińcom legalne zatrudnienie. W naszej ofercie znajdziesz pracę na produkcji, prace sezonowe, pracę fizyczną i nie tylko. Napisz do nas i przedstaw nam swoją kandydaturę.

Czy jest agencja pracy tymczasowej i jak działa?

Agencja pracy tymczasowej JDM Recruitment jest biurem, które zajmuje się szukaniem pracy tymczasowej dla kandydatów z Ukrainy i nie tylko. Mamy biuro w Warszawie, ponieważ jest to największe i jedno z najbardziej rozwiniętych miast w Polsce – to tutaj są największe perspektywy na zatrudnienie, również w pracach tymczasowych. Otworzyliśmy tutaj biuro, ponieważ doskonale wiemy również, że większość migrantów wybiera jako swój cel podróży największe miasta w kraju, właśnie takie jak Warszawa. Dzięki temu, że mamy tutaj siedzibę, kandydat do pracy od razu może się z nami spotkać i dostać zatrudnienie.

JDM Recruitment jest agencją pracy tymczasowej w Warszawie, która współpracuje z największymi pracodawcami w regionie.

Praca w Polsce dla Ukraińców bez pośredników

Oferujemy dla naszych pracowników z Ukrainy legalna pracę w Polsce. Wszystko legalnie i bez pośredników. Nie korzystamy z usług pośredników, czyli osób, które zajmują się wyszukiwaniem miejsc pracy i biorą za to dodatkowe prowizje. Wszystko robimy we własnym zakresie, dlatego wyróżniamy się uczciwością i profesjonalizmem. Nasi pracownicy zawsze mają pewność stabilnego i legalnego zatrudnienia w Polsce.

Jesteśmy legalną firmą, która działa w Polsce. Płacimy podatki i wynagrodzenia naszym klientom – zawsze pewnie i na czas. To świetna perspektywa pracy dla Ukraińców – bez pośredników i dodatkowych kosztów.

Legalna praca dla Ukraińców w Polsce

Oferujemy naszym klientom legalne zatrudnienie i pracę w Polsce. Legalna praca ma wiele zalet. Nasi pracownicy mogą starać się o obywatelstwo i dostają wizę pracowniczą, zawsze dostają wynagrodzenie i mają ubezpieczenie.

Pracując nielegalnie pracownicy nie mogą liczyć na ubezpieczenie w razie wypadków, dostają często niższe wynagrodzenie niż minimalna pensja krajowa w Polsce i może spotkać ich wiele nieprzyjemności, w tym kary finansowe, odesłanie na Ukrainę lub oszustwa ze strony nieuczciwych pracodawców.

Praca na produkcji dla Ukraińców

JDM Recrutiment oferuje pracę na produkcji na Ukraińców. Polska jest rajem, który potrzebuje pracowników produkcyjnych. Gospodarka stale się rozwija i często brakuje rąk do pracy. Praca na produkcji jest szansą dla Ukraińców na uczciwe i godziwe zatrudnienie oraz uzyskanie obywatelstwa. Aby rozpocząć pracę na produkcji w Polsce wystarczy mieć skończone 18 lat i zgłosić się do naszego biura.

Praca fizyczna dla Ukraińców

W Polsce czeka wiele miejsc pracy dla Ukraińców. Praca fizyczna jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą dobrze i legalnie zarabiać, ale nie posiadają kwalifikacji, wykształcenia lub doświadczenia. Praca fizyczna niesie ze sobą wiele korzyści, nawet jeśli nie pracujemy w branży, która naprawdę nas interesuje. To dobry start i dalsza perspektywa na legalne i satysfakcjonujące zatrudnienie.

Praca sezonowa w Polsce dla Ukraińców

Praca sezonowa w Polsce dla Ukraińców daje im wiele możliwości i korzyści. To rozwiązanie dla osób, które wciąż się uczą lub chcą jedynie dorobić do wynagrodzenia. Praca sezonowa w Polsce trwa przez cały rok, w zależności od branży. Można zatrudnić się jako pomoc kuchenna lub budowalna, można zatrudnić się również jako opieka do dzieci lub szukać zatrudniania przy zbiorach owoców i warzyw. Praca sezonowa jest dobrze płatna i nie wiąże pracownika umową na cały rok.

JDM Recruitment – agencja pracy tymczasowej dla Ukraińców Warszawa zaprasza do współpracy