SZUKASZ PRACOWNIKÓW Z UKRAINY, BIAŁORUSI, NEPALU CZY INDII?

Ceny zatrudnienia stale rosną, ale o dobry zespół coraz trudniej? Czy Twoją firmę również dotknął ten problem? JDM Recruitment zajmuje się pozyskiwaniem pracowników z Ukrainy i nie tylko! W naszej agencji wiemy, jak ważne jest to, aby dobrze traktować pracowników. Postępujemy w myśl zasady: zadowolony i spokojny pracownik, to wydajny i produktywny pracownik, chętny do pracy!

Potencjalnym pracownikom oferujemy pełne wsparcie i naszą pomoc! Pomagamy zorganizować transport, zakwaterowanie i niezbędne ubezpieczenia, razem z tłumaczeniami dokumentów. Pracownik zawsze znajdzie w nas wsparcie, a my zawsze postaramy się mu pomóc.

ZOBACZ, CO MAMY CI DO ZAOFEROWANIA

Fachowcy z wielu branż są poszukiwani na całym świecie. Niestety, coraz trudniej o doświadczonego i wykwalifikowanego profesjonalistę. Z pomocą przychodzą ukraińscy pracownicy, którzy są cenieni na całym świecie za pracowitość i profesjonalizm. Zatrudnianie ukraińskiej kadry przynosi wiele korzyści! To przede wszystkim niższe koszty pracy i rekrutacji. Taka kadra może uzupełnić zakres prac, które nie znajdują się w głównym profilu Twojej firmy.

Nasi pracownicy są rzetelni, punktualni i pracowici. To bezpieczeństwo i elastyczność. Czy wiesz, że nasi pracownicy z Ukrainy mogą pracować dłużej i wydajniej niż Polacy? Nawet do 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu. A to wszystko bez okresu wypowiedzenia, umów o prace i kłopotów z urlopami. Pracownicy z Ukrainy to dobry pomysł na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Współpracuj z

JDM Recruitment

Który działa na rynku od 19 lat!

  • Outsourcing

    dostarczamy pracowników na zamówienie, zawsze na czas i dokładnie tylu, ile potrzebujesz.
  • Umowa agencyjna

    udostępniamy i wypożyczamy pracowników na krótkie terminy. To idealne rozwiązanie przy pracach sezonowych.
  • Sprzedaż kandydatów

    masz możliwość zatrudnienia naszego pracownika na stałe i podpisania z nim bezpośredniej umowy.

 

Zobacz, co zyskuje Twoja firma

Współpraca z nami to same korzyści

Rekrutacja u źródła

Jedną z najważniejszych zalet współpracy z naszą firmą jest rekrutacja ludzi u źródła. Co to oznacza w praktyce? Szukamy kandydatów samodzielnie i nie wyręczamy się pośrednikami, tak jak robi to wiele innych agencji. Zawsze przeszukujemy wiele miejsc, takich jak media społecznościowe oraz strony internetowe, aby znaleźć najodpowiedniejszych pracowników do Twojej firmy.

Staranna selekcja

Możemy się pochwalić sporym doświadczeniem w pracy jako agencja rekrutacyjna. Znamy potrzeby zarówno pracowników, jak i pracodawców i zawsze staramy się jak najlepiej dopasowywać umiejętności oraz kwalifikacje kadry do jej obowiązków. Dzięki temu masz pewność, że praca będzie przebiegać szybko i sprawnie.

100 % legalność

Nasza agencja od zawsze działa w pełni legalnie. Zaufanie zarówno pracodawców, jak i pracowników, to fundament naszej działalności. Wszystkie dokumenty zawsze wyrabiamy z myślą o długofalowej współpracy. Dbamy przy tym o wizy, zezwolenia na prace i ubezpieczenia.

Brak formalności

Współpracując z nami, nie martwisz się o żadne formalności. To do naszych obowiązków należą płatności do ZUS i odprowadzanie podatków. Zajmujemy się rekrutacją od A do Z. Nasi specjaliści prężenie działają od pierwszego etapu poszukiwań pracowników, po podpisywanie umów i tłumaczenia dokumentów. Jednym Twoim obowiązkiem jest opłacenie faktury.

100% obsady

Zawsze gwarantujemy 100% obsady, bez względu na okoliczności. Pracownik nie dojechał na czas? Wcześniejszy zespół nie odpowiada oczekiwaniom? Pracownik nie pojawił się danego dnia w miejscu pracy? Kontynuujemy rekrutację i szybko znajdziemy zastępstwo. Zawsze zapewniamy pracowników na czas i obsadzamy w pełni wszystkie stanowiska, niezależnie od tego, czy to praca długoterminowa czy sezonowa.

Sprzedaż pracowników

Spodobał Ci się któryś z naszych pracowników na tyle, że chciałbyś go zatrudnić na stałe? U nas masz taką możliwość. Jak to wygląda w praktyce? Podpisujemy odpowiednią umowę, przekazujemy pracownika, wystawiamy fakturę (cena zależy kwalifikacji) i gotowe! Teraz możesz podpisać swoją umowę z nowym pracownikiem.


 

Twoja firma się rozwija, dostaje nowo zlecenia, ale nie możesz znaleźć nowych pracowników?

Rozwiążemy ten problem za Ciebie i zajmiemy się rekrutacją wykwalifikowanej kadry. Znajdziemy dla Ciebie pracowników, których potrzebujesz, niezależnie od branży, w której działasz.

Każdy kandydat do pracy jest przez nas starannie sprawdzany. Nie martwisz się też o formalności. To my zajmujemy się zbieraniem i analizowaniem dokumentacji i aplikacji pracowników i oceniamy ich pod kątem przydatności w Twojej firmie. Dostajesz od nas gotowy profil kandydata i to Ty decydujesz o jego przyjęciu.

Jesteśmy międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, na którym z powodzeniem i z sukcesami działamy od 19 lat. Rozwijamy się z każdym rokiem, a obecnie posiadamy 5 biur w Europie, w tym na Ukrainie i Białorusi, w Polsce, Hiszpanii oraz Anglii.

 


 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz dodatkowe pytania?

ZADZWOŃ DO NAS

+48 22 4185585

albo