Szukasz pracy w Unii Europejskiej?

Znajdziesz ją z JDM Recruitment

Z Europejskiej Prognozy Gospodarczej, przedstawionej przez Komisję Europejską w październiku 2017 r., wynika, że od 2015 sytuacja na europejskim rynku prac stale się poprawia. Spada poziom bezrobocia, a jednocześnie rosną zatrudnienie, aktywność zawodowe oraz zarobki. To najlepsza pora na to, aby znaleźć nową prace lub zmienić zawód. Jeśli szukasz zatrudnienia poza granicami swojego kraju, bezpieczniej skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy. 


 

Zastanawiasz się jaką agencję wybrać?

white man min 500x300 - Pracownicy

Postaw na JDM Recruitment – agencję, która działa na rynku od 19 lat!


 

5 powodów

Dlaczego powinieneś szukać pracy z JDM Recruitment

Szukasz stałego zatrudnienia? A może pracy sezonowej? Niezależnie od Twoich celów – mamy dla Ciebie najodpowiedniejsze rozwiązania. Z JDM Recruitment zdobędziesz wymarzony zawód lub przebranżowisz się, znajdziesz nowych znajomych i zwiedzisz różne kraje Unii Europejskiej. Oferujemy Ci jasne zasady współpracy i bezpieczeństwo oraz realną szansę na zatrudnienie w Polsce lub w innym kraju UE. Zobacz, dlaczego warto współpracować z JDM Recruitment. Mamy dla Ciebie aż 5 powodów.


 

1 powód

Godziwe warunki pracy i życia

Współpracując z nami, zawsz masz pewność, że warunki pracy oraz mieszkania, w którym będziesz mieszkał będą spełniały odpowiednie standardy. Wierzymy, że godziwe wynagrodzenie powinno iść w parze z odpowiednimi warunkami zakwaterowania. Zazwyczaj oferujemy bezpłatne mieszkanie w pokojach 2-4 osobowych, w odróżnieniu od konkurencji, która oszczędzając, umieszcza pracowników w pokojach 5-10 osobowych. Z kolei stawki, które oferujemy zawsze odpowiadają kwalifikacjom zawodowym.

 • Gwarancja

  Gwarantujemy zatrudnienie i dobre warunki wspólpracy
 • Bezpłatne mieszkanie

  Tylko wygodne 2-4 osobowe pokoje
 • Wysokie wynagrodzenie

  Wszystkie stawki odpowiadają kwalifikacji zawodowej

 

2 powód

Brak dyskryminacji

 • Brak dyskryminacji

  Praca bez względu na wiek, płeć, religię czy rasę
 • Praca dla Każdego

  Znajdziemy pracę dla Każdego pracownika, który zwróci się do JDM-Recruitment
 • Ocena pracowników

  Tylko kwalifikacje i umiejetnosci są ważne przy ocenie pracownika

Dla nas każdy jest równy. Traktujemy wszystkich naszych pracowników z należytym poszanowaniem, bez względu na wiek, płeć, religię czy rasę. Podczas rekrutacji bierzemy pod uwagę wszystkich kandydatów do pracy. U nas wszyscy mają jednakowe szanse, a naszych pracowników oceniamy jedynie pod kątem kwalifikacji zawodowych. Nie boimy się wyzwań oraz przeszkód. Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi i traktujemy naszych kandydatów jak równych sobie – z szacunkiem i godnością, których sami oczekujemy.


 

3 powód

Długofalowa współpraca

Stawiamy na długoterminową współpracę i rozwój naszych pracowników. Naszym kandydatom oferujemy pomoc już na samym starcie. Współpracując z nami, zawsze masz do dyspozycji swojego opiekuna – koordynatora. Chętnie pomagamy przy wypełnianiu dokumentów i umów, organizujemy pozwolenia na pobyt terminowy lub stały, szukamy zatrudnienia i dachu nad głową… a nad wszystkim czuwają nasi opiekunowie, którzy zawsze chętnie służą poradą i postarają się rozwiązać każdy problem.

 • Długoterminowa współpraca

  Nam zależy na długoterminowej współpracy i rozwoju naszych pracownikow
 • Pomoc z dokumentami

  Otrzymasz pomoc w wyrobieniu dokumentów, poszukiwaniu nowej pracy lub mieszkania
 • Opieka 24h

  Każdy pracownik ma swojego opiekuna - koordynatora

 

4 powód

100% legalności

 • Doświadczenie

  19 lat na rynku pracy Unii Europejskiej
 • Cała Europa

  Mamy biura w wielu krajach Unii Europejskiej
 • 100% legalność

  Otrzymasz opiekę socjalną i medyczną oraz ubezpieczenie

JDM Recruitment to firma, która istnieje od 19 lat. Posiadamy placówki w wielu krajach Unii Europejskiej. Od zawsze i wszędzie przyświecają nam podobne zasady i cele – działamy bezpiecznie i w 100% legalnie. Dzięki temu możemy zaoferować opiekę socjalną i medyczną oraz ubezpieczenie. Zawsze w terminie odprowadzamy niezbędne zakładki (w tym do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Polsce) za każdego z naszych pracowników. Z nami będziesz spać spokojnie.


 

5 powód

Bezpieczeństwo

Pomagamy naszym kandydatom do pracy na każdym etapie. Nie zostawiamy ich z problemami i zawsze staramy się szybko reagować. Możemy zorganizować niezbędne pozwolenia, w tym na pobyt stały nawet dla członków rodziny. Płacimy podatki i składki zdrowotne za naszych pracowników. Z nami nie ma sytuacji, w których pracownik zostaje sam i bez pomocy w obcym kraju. Z JDM Recruitment nie będziesz pracował za darmo i niezgodnie z prawem. Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa naszych pracowników jest najważniejsze.

 • Pobyt stały

  Pobyt stały dla dla członków twojej rodziny
 • Ubezpieczenie zdrowotne

  Płacimy podatki i składki zdrowotne za naszych pracowników
 • Stabilna praca

  Dostajesz kasę na czas i pracujesz godnie z prawem

 

Pracuj stabilnie z JDM Recruitment

Szukasz pracy w Polsce lub w dowolnym kraju Europy?

Chcesz poprawić swoją sytuację życiową lub zdobywać doświadczenie w nowych zakątkach świata?

Dobrze trafiłeś. Mamy oferty dla każdego, bez względu na wiek, wykształcenie, kwalifikacje, rasę czy wyznanie. U nas pracujesz i żyjesz godnie – bez ograniczeń i barier.

Czy wiesz, że dzięki nam aż 6750 osób znalazło zatrudnienie w 2017 roku? 2800 pracowników nauczyło się nowego zawodu, zatrudniliśmy w swoich biurze w całej Europie 75 nowych pracowników. To o czymś świadczy, prawda? Działamy nieprzerwanie od 19 lat i odnosimy sukcesy na arenie międzynarodowej. Rośnijmy w siłę z każdym rokiem. Aktualnie posiadamy 5 biur w Europie, w tym na Ukrainie i Białorusi, w Polsce, Hiszpanii oraz Anglii. JDM Recruitment to firma, której możesz zaufać.


 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz dodatkowe pytania?

ZADZWOŃ DO NAS

+48 22 4185585

albo