rekruter 1000 min - Szukamy nowych rekruterów! Dołącz do JDM Recruitment w Warszawie

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Chcesz poznać branżę HR w Polsce lub pracować z nami jako doświadczony i profesjonalny rekruter? Zapraszamy Cię do naszego głównego biura w Warszawie. Dołącz do JDM Recruitment!

 

Gdzie będziesz pracować?

JDM Recruitment to firma o międzynarodowym zasięgu, która stale się rozwija. Mamy swoje biura w największych miastach Europy i stale szukamy nowych pracowników do pomocy. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie pracodawców na rynku pracy. Więcej biur to również korzyści dla pracowników, którzy mają możliwość spotkania się z nami w „cztery oczy”.

Aktualnie szukamy doświadczonych rekruterów, którzy będą pracować w naszej głównej siedzibie w Polsce – w Warszawie (stolica Polski), przy ul. Kalatówki 30. To nowoczesne biuro, które spełnia wymogi i wysokie standardy.

 

Kogo szukamy? Możesz dołączyć do naszego zespołu rekruterów! 

Nasi rekruterzy to osoby wykwalifikowane, którym oferujemy liczne szkolenia. Nasza firma stawia na jakość, a nie na ilość. Naszym pracownikom oferujemy też doskonałe warunki zatrudniania, wsparcie, materiały szkoleniowe i różne benefity.

Czy szukamy właśnie Ciebie? Jeśli jesteś rekruterem z doświadczeniem lub znasz branżę, a chciałbyś pracować razem z nami w Warszawie, zapraszamy do kontaktu.

 

Dlaczego warto pracować z JDM Recruitment?

Jesteśmy rozwijającą się agencją pracy, która pomaga mieszkańców Europy Zachodniej w znalezieniu pracy i miejsca do życia. Będziesz pracował w gronie doświadczonych rekruterów, specjalistów w swojej dziecinie.

Naszym rekruterom oferujemy doskonałe warunki zatrudnienia, dodatkowe benefity (takie jak m.in. karta stałego pobytu) i częste szkolenia zawodowe. W naszym zespole pracują doświadczone osoby, które nie boją się wyzwań. Nasza agencja stawia na jakość, a nie na ilość. Kiedy inne agencje rekrutują wiele osób i je zwalniają, my stawiamy na rozwój naszej kadry. Nie zostawiamy też naszych pracowników w potrzebie i oferujemy pełne wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

 

Zapraszamy rekruterów z doświadczeniem do współpracy w naszym głównym biurze w Warszawie. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 720 870 124 (Mirosława Martysiewicz)