lazarski min e1541357090807 300x260 - Współpraca z Uczelnią Łazarskiego

JDM Recruitment nawiązała współpracę z Uczelnią Łazarskiego

Będziemy rekrutować studentów!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że JDM Recruitment nawiązało współpracę z Uczelnią Łazarskiego w Warszawie. Łączymy siły i będzie zajmować się rekrutacją studentów na poszczególne kierunki warszawskiej uczelni! Zapraszamy do współpracy również inne wyższe szkoły i uniwersytety!

Na czym polega współpraca uczelni z JDM Recriutment?

Uniwersytet Łazarskiego to naukowo-dydaktyczna placówka, która łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia. Dowodem tego jest między innymi nawiązana współpraca z JDM Recriutment i skorzystanie z naszych usług, które będą polegać na rekrutacji studentów z tak zwanych Krajów Trzeciego Świata, w tym również z Indii. Wspólnymi siłami chcemy otworzyć drogę do edukacji osobom z biedniejszych krajów.

To również szansa dla wielu innych uczelni, które dzięki nam mogą rekrutować coraz więcej studentów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie Łazarskiego w Warszawie?

Uczelnia Łazarskiego jest placówką naukową zlokalizowaną w jednym z najbardziej rozwiniętych i największych miast w Polsce. Grono pedagogiczne składa się z ponad 250 wyśmienitych ekspertów w różnych dziedzinach, w tym prawie, administracji i ekonomii.

Uczelnia stale się rozwija i dostosowuje swój plan nauczenia do nowoczesnych standardów, dzięki temu stale zdobywa uznanie i nagrody, znajdując się na listach najbardziej prestiżowych uczelni w kraju. To również najlepsza polska uczelnia według międzynarodowego rankingu  U-Multirank przygotowywnego na zlecenie Komisji Europejskiej.

Kierunki, w których można kształcić się na Uczelni Łazarskiego to między innymi:

  • Medycyna
  • Ekonomia i zarządzanie
  • Prawo i Administracja
  • Języki obce

Uczelnia umożliwia kształcenie na poziomie licencjackim, magisterskim, podyplomowym i doktoranckim. JDM Recruitment nawiązała współpracę z Uczelnią Łazarskiego i zaprasza również pozostałe uczelnie w Polsce. Wspólnie możemy zdziałać więcej.

Nasze biuro

Sieci społeczne