handlowiec rumia min 775x517 - Zdobądź staż w Staff Selection - JDM Recruitment

Nasza firma stale się rozwija – rośniemy w siłę! W związku z tym postanowiliśmy pomóc również i Wam. Zapraszamy do nas na płatny straż, który pomoże w zdobyciu doświadczenia w dziale kadr i płac.

 

Rusza nasz program stażowy – kogo szukamy?

Zaczynamy nasz program stażowy i poszukujemy chętnych. Staż będzie odbywał się w dziale kadr i płac naszej (JDM Recruitment) spółki córki – Staff Selection. Szukamy głównie studentów, którzy pragną zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia zawodowe.

Zapraszamy do naszego grona! Jeden warunek to zorientowanie lub chęć nauki na temat polskiego prawa. Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku oraz chęci do pracy i nauki. Praca będzie na terenie naszego biura w Rzeszkowie, od godziny 9:00 do 17:00 – istnieje jednak możliwość ustalenia indywidualnego grafiku. To świetna propozycja dla studentów niestacjonarnych.

 

Co oferujemy na naszym stażu?

Stale się rozwijamy i proponujemy płatny staż w naszej firmie, podczas którego można zdobyć niezbędne doświadczenie w zakresie działania firmy i pracy w branży płac i kadr. Oferujemy możliwość rozwoju, możliwość ustalenia indywidualnego grafiku, wynagrodzenie adekwatne z umiejętnościami i zaangażowaniem, oraz pracę w międzynarodowej firmie.