Zostań zawodowym spawaczem!

JDM Recruitment rozpoczyna współpracę ze szkołami zawodowymi w Polsce

Uzyskanie uprawnienia europejskiego spawacza jest na Ukrainie wyjątkowo trudne. Zajmuje się tym tylko jeden instytut w całym kraju – Instytut Platona. Nie trudno się domyślić, że dostanie się na szkolenie jest wyjątkowo trudne. JDM Recruitment rozpoczyna współpracę ze szkołami zawodowymi w Polsce, aby ułatwić obywatelom Ukrainy uzyskanie niezbędnych kursów, certyfikatów i pozwoleń.

Spawacz jest osobą odpowiedzialną za łączenie części i elementów konstrukcyjnych wykonanych ze stali, metali oraz żeliwa. Chcesz nim zostać i zarabiać w krajach UE? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Naszą ofertę kierujemy również do szkół zawodowych w Polsce, którym możemy dostarczyć nowych kursantów.

Zdobądź uprawienia na spawacza z JDM Recruitment

i pracuj w Unii Europejskiej

Obywatele Ukrainny, którzy chcieliby zbyć międzynarodowy – europejski certyfikat spawacza nie muszą już czekać w długich kolejach. Od teraz można kształcić się w polskich placówkach, z którymi nasza firma podpisała umowy współpracy.

Poza samymi kursami na spawacza JDM Recruitment może zaoferować chętnym również kursy językowe, pomoc w znalezieniu mieszkania oraz całodobową opiekę koordynatora, co oznacza, że jesteś o krok od międzynarodowej kariery w dowolnym kraju europejskim.

Zapisz się na kurs JUZ TERAZ

Kurs na spawacza trwa zazwyczaj od kilku tygodniu do kilku miesięcy, w zależności od stopnia zaawansowania, wybranej szkoły i trybu nauki – można wybrać m.in. kursy weekendowe.

Podstawowy kurs na spawacza MIG, MAG lub TIG mieście się w przedziale od 2000 zł do 3000 zł. Bardziej szczegółowe informacje mogą zostać przedstawione po kontakcie z nami.

Czy każdy może zostać spawaczem? Podstawowe wymagania stawiane kandydatom to:

  • ukończone 18 lat;
  • wykształcenie minimum podstawowe;
  • zaświadczenie lekarskie o zdolności do wykonywania zawodu spawacza.

Kariera spawacza stoi przed Toba otworem

Europa potrzebuje spawaczy. Spawacz może znaleźć zatrudnienie w dosłownie każdym sektorze przemysłowym. Kandydaci najczęściej pracują na placu budowy lub w stoczni. Nawet osoby, które dopiero zdały kursy i uzyskały certyfikaty, bez problemu powinny znaleźć pracę polegającą na wykonywaniu prostych zadań spawalniczych, a od tego tylko krok do zostanie wykwalifikowanym specjalistą, który może zrobić międzynarodową karierę.

Spawacze są poszukiwani nie tylko w Polsce. Poszukują ich duże zakłady, ale również mniejsze firmy z całej Europy Zachodniej. Aktualnie Europa cierpi na deficyt pracowników w wielu branżach, a spawalnictwo jest jedną  z nich.

 

JDM Recruitment, jako firma zajmująca się rekrutowaniem pracowników do krajów europejskich, ma mnóstwo wolnych wakatów dla spawaczy – nawet tych bez doświadczenia. Wystarczy zrobić kurs, a potem od razu zacząć dobrze płatną pracę, nawet do 30 zł za godzinę!

 

Naszą ofertę kierujemy również do szkół zawodowych w Polsce, którym możemy dostarczyć nowych kursantów. Aby rozpocząć współpracę z nami, prosimy o kontakt z naszym biurem.